HEMEN ARA

VOZGO Bilişim Hizmetleri A.Ş. | Kadıköy / İSTANBUL

Anında Satışa Başlayın!

Talebe cevap olarak kullanılan Arama Motoru reklamları ile Kısa vadede hızlı satış ivmesi kazanırsınız.

Firma ve Projelerin
Reklamları Kullanması
Neden Önemli?

Pazarlamasını yaptığınız bir ürün veya hizmetin müşterilerinize tanıtılması ve bu süreçte başarı elde edilmesi kuşkusuz her işletmenin en büyük beklentisidir.

Maliyet Hesaplaması

Reklam bütçenizi ayarlarken günlük maliyet hesaplamalarınızı beraber yaparız. Yapılan hesaplar sonucunda bütçeniz ve talepleriniz için en uygun stratejiyi belirleriz.

Kategorisel İş Kabulü

VOZGO olarak aynı kategoride hizmet veren 2 proje/marka için çalışmayız. Sizin başarınıza ortak, siz kazandıkça mutlu oluruz.

Reklam Süreci Nasıl İşler?

Hosting

Marka & Rakipler

Rakiplerimizi ve Markamızı tanıyarak sürece başlarız. Bu bize ilgili sektörün mevcut iş hacmini anlamamızı, rekabete yön vermemizi ve ivme kazanmamızı sağlar.

Hosting

Kurgu & Strateji

Sektörün iç durumu, pazar payı ve rakiplerin analiz sonuçları profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanır ve bu sonuçlar ile iç kurgu ve stratejiler hazırlanır.

Hosting

İçerik & Tasarım

Ekibimiz tarafından belirlenen stratejilere uygun olarak içerik editörlerimiz tarafından reklam içerikleri ve tasarım ekibimiz tarafından reklam görselleri hazırlanır.

Hosting

Döngüsel Raporlama

Reklam bütçeleri, kazanılan etkileşimler ve tarafımızca hazırlanan reklam görselleri anlaşmamız uyarınca döngüler halinde tarafınıza raporlanır.

Powered by WHMCompleteSolution

Sizlere Destek Olmak için Buradayız

Sistemimiz üzerinden bize ulaşın, sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.