HEMEN ARA

VOZGO Bilişim Hizmetleri A.Ş. | Kadıköy / İSTANBUL

Talepleriniz Doğrultusunda
Tasarlıyoruz

Tasarımlarınız VOZGO ile güvenilir ellerde, global tasarım trendleri takip edilerek ve taleplerinize uygun olarak tasarlanır.

Özgünlük ve Trendler
Neden Önemli?

Tasarım ekibimiz taleplerinizi benzersiz ve trendlere uyumlu şekilde hazırlar.

Benzersiz ve Size Özel

Nerede kullanılacağı fark etmeksizin tasarımı yapılan ürünün benzersiz ve size özel olması, marka bilinirliği açısından önemlidir.

Kreatif ve Yenilikçi

Tasarım trendlerinin takibi, kullanıcı deneyiminin arttırılması ve dönüşüm oranlarının arttırılması için önemlidir.

Tasarım Süreci Nasıl İşler?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout will be distracted.

Hosting

Talebinizi İletirsiniz

Tasarımını yaptırmak istediğiniz ürünün detaylarını paylaşırsınız. Bu sırada gerekli görülmesi durumunda destek ekibimiz sizlere ulaşarak detayları öğrenir.

Hosting

Tasarımlarınız Hazırlanır

Tasarım ekibimiz sizler için hazırlık yaparak ilettiğiniz detaylar ile benzersiz bir tasarım hazırlarlar. Eğer revize durumu var ise gereken düzenlemeleri yaparlar.

Hosting

Onayınıza Sunulur

Ekibimiz tarafından hazırlanan tasarımlar onayınız için size gönderilir. Tasarımınızda beğenmediğiniz noktalar iş başlangıcında belirtilen sefer kadar revize edilebilir.

Hosting

Teslim Edilir

Tasarım talep ettiğiniz şekilde hazırlandığında ihtiyacınız olan formatlarda size teslim edilir. Bu aşamada gerekirse ölçülendirme gibi işlemler uygulanabilir.

Powered by WHMCompleteSolution

Sizlere Destek Olmak için Buradayız

Sistemimiz üzerinden bize ulaşın, sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.