HEMEN ARA

VOZGO Bilişim Hizmetleri A.Ş. | Kadıköy / İSTANBUL

Referanslarımız

Yıllar içerisinde firma adımız değişse de, her geçen gün deneyim kazanarak ilerledik.
2014 yılından bu yana, VOZGO Bilişim Hizmetleri A.Ş. olarak hizmet veriyoruz.

Devam Eden Çalışmalarımız

AntikSanat

Antika ve Sanatsal ürünlerin satışının yapılacağı e-Ticaret sitesinin tasarımı ve yazılımı hazırlanıyor. Arama Motoru Optimizasyonu ve reklam desteği sağlanacak.

HerFirmayaSite

Türkiye'de bulunan her işletmeye uygun fiyatlarla kurumsal internet sitesi kurmayı amaçlayan HerFirmayaSite markamız hazırlanmaktadır.

Tamamladığımız Çalışmalar

SadeceMotor

Türkiye'nin ilk ve tek motosiklet ilan sitesi olan SadeceMotor.com'un tüm tasarım ve yazılım süreci tarafımızca hazırlanmıştır.

SkimBoard | Türkiye & Avrupa

Kıyı sörfü için kullanılan SkimBoard için vektörel logo tasarımı hazırlandı ve baskıya uygun olarak teslim edildi.

Türkiz Restorant | Macaristan

Macaristan'da bulunan Türk yemeklerinin bulunduğu Fine Dining Restoranın internet sitesi tasarımı ve yazılım özelleştirmeleri tamamlandı.

Eatvo | Macaristan

Online market hizmeti veren projenin arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik ve reklam tasarımları hizmetleri verilmektedir.

Panaszok | Macaristan

Müşteri şikayeti paylaşılabilen ve kolaylıkla firmalara mesaj gönderilebilen platforma ait arama motoru optimizasyonu hizmeti sağlandı.

Kripto Para Borsası

Türkiye'de hizmet veren bir kripto para borsasının tasarımı hazırlandı. IT Danışmanlığı ve Operasyonel Destek hizmeti sağlandı.

Eve İnternet İletişim

İnternet servis sağlayıcıları için çağrı merkezi hizmeti veren firmanın web sitesi tasarımı ve IT Danışmanlığı hizmeti sağlandı.

Qatar Car Sale | Katar

Katar'da araç satışı ve Araç Import gibi işlemler sağlayan firmamız için ilanların listelenebileceği fiyat teklifleri verilebilen internet sitesi tasarımı hazırlandı.

Sabırlı Group A.Ş.

Öğrenci ve Çocuklara yönelik; okuma kitabı, çizim kitabı, karikatür kitabı gibi yayınların baskısını yapan firmamız için internet sitesi tasarımı ve yazılımı sağlandı.

Tatil Uzmanı

Tatil yerleri, oteller, motel ve hostellerin video sunumlarının bulunduğu internet sitesinin tasarımsal ve yazılımsal geliştirmeleri sağlandı ve teslim edildi.

Kıbrıs Emlak Merkezi | K.K.T.C.

Kuzey Kıbrıs yönünde onaylı emlak firmalarının ilanlarını güvenle paylaşabilecekleri emlak ilan portalı olan Kıbrıs Emlak Merkezi yazılımı için bizi tercih etti.

Dehan Matbaa | K.K.T.C.

Matbaa ile ilgilenen firmamızın finans hareketlerini kolaylıkla takip edebilmesi ve yönetebilmesi için gereksinim duydukları yazılım için bizi tercih etti.

Güçver Finans | K.K.T.C.

Güçver Finans için şirket içi finansal hareketlerin kolay takibi ve yönetimi gibi işlemlerin yapılabileceği CRM yazılımı için bizi tercih etti.

Resul Odabaş Tattoo

Türkiye'nin sayılı ve kaliteli dövme sanatçılarından Resul Odabaş internet sitesi tasarımı ve yazılımı için bizi tercih ettiler.

Mürsel Plastik Ltd. Şti.

Plastik Ürünler ve Ambalaj ürünleri satışı yapan firmamızın internet sitesi tasarımı ve yazılımı hazırlanmıştır.

Ücretsiz Ara

Firmalar ile kullanıcıları ücretsiz şekilde buluşturan platform ÜcretsizAra.com 2011-2013 yılları arasında aktif olarak hizmet vermiştir.

Deniz Ofis Tasarım Ltd. Şti.

Ofis iç mimari tasarımları yapan şirketimiz için özel tasarıma sahip internet sitesi tasarımı ve yazılımı hazırlanarak teslim edildi.

HediyeLand

Baskılı kılıf ve hediye ürünlerinin üretimini yapan, bu ürünlerin canlı tasarımlarının internet üzerinden yapılabildiği yazılım hazırlandı ve teslim edildi.

Hacı Şakir İnşaat | K.K.T.C.

Kuzey Kıbrıs'ın bilindik inşaat firmalarından Hacı Şakir İnşaat'ın web sitesi özgün tasarım hazırlanarak web sitesi giydirmesi ve yazılımı hazırlandı.

Kimya Sugezer Danışmanlık

Psiko-terapi, Nlp, ilişki koçluğu vb. hizmetler veren Kimya Sugezer için internet sitesi tasarımı ve yazılımı hazırlandı ve teslim edildi.

Eğitim Ailesi

Sabırlı Group bünyesinde bir marka olan Eğitim Ailesi yetişkinlere yönelik kitap ürünleri ile hizmet verilen internet sitesi hazırlandı.

Akyazı Gündem

Sakarya/Akyazı'da bulunan yerel gazete internet sitesi yazılımı düzenlendi, tasarımı ve site-içi seo çalışması için gerekli bakım hizmeti sağlandı.

Beluvv Takip Sistemleri A.Ş.

Çocuk ve evcil hayvan takip sistemi Beluvv kurumsal internet sitesi tasarımı ve yazılımı için bizleri tercih etti. Özgün Tasarım ve yazılım hizmeti teslim edildi.

PaintMatik Reklamcılık A.Ş.

Baskılı telefon kabı vb. ürünlerin üretimini yapan, bu ürünlerin canlı tasarımlarının internet üzerinden yapılabildiği yazılım hazırlandı ve teslim edildi.

DeMarke Sözlük

Dünyaca ünlü alman spor içerik sitesi DeMarke Sports'un resmi türkiye sözlük sitesi yazılımı tarafımızca düzenlendi, ve düzenli bakım hizmeti verildi.

Kardeş Mobilya A.Ş.

Aydın'ın en ünlü mobilya satış firması konumunda bulunan Kardeş Mobilya, internet sitesi tasarımı , yazılımı ve ürün yönetimi için bizleri tercih etti.

Modaden

Moda takibi için haberlerin de bulunduğu aynı zamanda eticaret sitesi olarak kurgulanan Modaden, internet sitesi yazılımı ve tasarımı teslim edildi.

Yeşil Butik Ltd. Şti.

Butik içerisinde satılan ürünlerin listelenebileceği, online olarak satışının yapılabileceği internet sitesi tasarımı ve yazılımı hazırlandı.

Aydın Kadın Efeler Derneği

Aydın İli Kadın Efeler Derneği üyelerinin faaliyetlerini, dernek haberlerini, iletişim bilgilerini paylaşabilecekleri internet sitesi tasarımı ve yazılımı hazırlandı.

Deka Maden A.Ş.

Mermer Kesim, Kurna Çeşme, bor madeni satışı gibi birçok ürün ile hizmet veren firmamızın internet sitesi tasarımı ve yazılımı hazırlandı.

DJMag Türkiye

DJ'lerin portföylerini paylaşabilecekleri dünyaca ünlü djmag'in Türkiye'ye ait web sitesi özel tasarım ile hazırlandı ve yazılıma entegre edilerek teslim edildi.

4S Elektronik A.Ş.

Elektronik ürünlerin üretimi, bakım ve onarımı, yedek parça tedariği gibi birçok hizmet veren firmamızın web sitesi tasarımı ve yazılımı hazırlandı.

Tiamat İletişim Ltd. Şti.

Türkiye yönünde hizmet veren internet servis sağlayıcılar için çağrı merkezi hizmeti veren Tiamat İletişim'in web sitesi tasarımı ve yazılımı hazırlandı.

Nesa İncir İşletmesi

Aydın'dan tüm Türkiye'ye incir, üzüm vb gibi ürünlerin satışını yapan firmanın marka patenti alınarak web sitesi tasarımı ve yazılımı hazırlandı.

Ege Rehberi

Ege Bölgesinde gezilecek yerler, mekanlar, satılık ve kiralıklar gibi birçok kategorinin bulunduğu içerik platformu yazılımı hazırlandı.

Beymer Tıp

Denizli'nin en ünlü hastanelerinden Beymer Tıp merkezinin duyurular, poliklinikler, yapılan test işlemleri gibi detaylı bilgileri paylaşabileceği web sitesi hazırlandı.

Bilgen Makine Ltd. Şti.

Rulman, yağ keçeleri, hırdavat ürünleri vb. satışını yapan firmamız için kurumsal internet sitesi tasarımı ve yazılımı hazırlandı.

Türkiye Ligi

Futbol, Basketbol, Voleybol ve Hentbol gibi spor müsabakalarının detaylarını, güncel spor haberlerini robotlar ile otomatik olarak paylaşan yazılım hazırlandı.

Rize Portalı

Rize ili için haber, firma rehberi, ilanlar ve içerik paylaşımları gibi işlemlerin yapılabileceği portal ve içerik yönetimi yazılımı hazırlandı.

Kayıp Aranıyor

Türkiye'de her geçen gün artan kayıpların tek bir sayfa üzerinde listelenmesi ve bulunmasını amaçlayan yazılım hazırlandı.

Pamukkale Temizlik Ltd. Şti.

Ev ve ofis temizliği, temizlik malzemelerinin üretimi ve satışını yapan firmamız için kurumsal web sitesi hazırlandı.

Güleçoğlu Isı Ltd. Şti.

Ev, Ofis ısınma sistemleri, Kalorifer sistemleri gibi bir çok ürünün satışını yapan firmamız için kurumsal web sitesi hazırlandı.

Sağlık Doğada

Sağlık bilgileri paylaşılan ve sağlıklı beslenme ürünleri satışı yapılan web portalı ve e-ticaret sitesi hazırlandı ve entegrasyonlar yapıldı.

Karabörtlen Köyü

Muğla ili Ula ilçesine bağlı Karabörtlen Köyü vatandaşlarına köy hakkında gelişmelerin yer alabileceği içerik portalı hazırlandı.

SizWeBiz

Kullanıcılar tarafından bir çok kategoride içeriklerin paylaşılabileceği ve tartışmalar düzenlenebilecek içerik platformu tarafımızca hazırlandı.

Dijital Hizmetler için Tek Adres

VOZGO A.Ş. olarak, bireysel / kurumsal tüm müşterilerimizin dijital ihtiyaçları için tek adres olmak en büyük hedefimiz. Talebiniz olması durumunda yazılı sözleşme ile başlatmaktayız. Bu sebeple Masaüstü Yazılım, Web ve Mobil Yazılım, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik Tasarımı da dahil olmak üzere, Dijital tüm ihtiyaçlarınız için tek adres olmak istiyoruz. Tüm ihtiyaçlarınıza dair taleplerinizi bizlere ulaşarak iletmeniz durumunda sizlere teklif sunmaktan mutluluk duyarız.

Bize Ulaşın

Hızlı ve Güvenli

Hazırladığımız projeler sayfa hızı ve güvenlik için optimize edilirler.

Yeni Teknoloji

Hizmet verdiğimiz tüm cihazlar en yeni ve stabil donanımlara sahiptir.

Limit Yok

Hizmetlerimizde ve sunucularımızda basit limitlere yer vermeyiz.

Sınırsız Destek

Proje ve Hizmetlerimize destek hizmetimiz her zaman dahildir.

Çözüm Odaklı

Destek sistemimiz problemlerinizi uzatmak değil, çözümüne odaklıdır.

Ödeme Rahatlığı

Havale/EFT, Kredi Kartı, Kripto Para ve daha birçok yöntemi kabul ediyoruz.

Powered by WHMCompleteSolution

Sizlere Destek Olmak için Buradayız

Sistemimiz üzerinden bize ulaşın, sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.