HEMEN ARA

VOZGO Bilişim Hizmetleri A.Ş. | Kadıköy / İSTANBUL

Dijital ve Basılı Medya Reklamları

Reklam tasarımlarınız dönüşümlerinizi ve satışlarınızı arttırmaya yönelik olarak alanında profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanır.

Reklamların Profesyonel
Hazırlanması Neden Önemli?

Ürün veya hizmetinizi duyurmak, satış yapmak için bütçe ayırdığınız reklam kampanyalarında satış oranlarınızı etkileyen en önemli sebep tasarımdır.

Akılda Kalıcı Olmalıdır

Marka müşteriler, tedarikçiler, çalışanlar için görsellikle akılda kalıcı olmalıdır. Bu durum tekrarlanan satış ve Upsell gibi gelişmeler sağlar.

Sektör ve Kimliğe Uygunluk

Marka yaratılış sürecinde sektör ve marka kimliğine uygunluk verilmek istenen mesajı destekler. Bu durum tıpkı akılda kalıcılık gibi satış başarısı sağlar.

Satışa Yönlendirmelidir

Marka oluşturma süreci için odaklanılan en büyük nokta verilmek istenen mesaj veya satılmak istenen ürünlerdir. Markanızı gören ziyaretçi veya müşteriniz ne sattığınızı anlamalıdır.

Marka Yaratma Süreci Nasıl İşler?

Hosting

Talebinizi İletirsiniz

Tasarımını yaptırmak istediğiniz ürünün detaylarını paylaşırsınız. Bu sırada gerekli görülmesi durumunda destek ekibimiz sizlere ulaşarak detayları öğrenir.

Hosting

Tasarımlarınız Hazırlanır

Tasarım ekibimiz sizler için hazırlık yaparak ilettiğiniz detaylar ile benzersiz bir tasarım hazırlarlar. Eğer revize durumu var ise gereken düzenlemeleri yaparlar.

Hosting

Onayınıza Sunulur

Ekibimiz tarafından hazırlanan tasarımlar onayınız için size gönderilir. Tasarımınızda beğenmediğiniz noktalar iş başlangıcında belirtilen sefer kadar revize edilebilir.

Hosting

Teslim Edilir

Tasarım talep ettiğiniz şekilde hazırlandığında ihtiyacınız olan formatlarda size teslim edilir. Bu aşamada gerekirse ölçülendirme gibi işlemler uygulanabilir.

Ücretsiz Danışmanlık ve Analiz Fırsatı

Markanız/Şirketiniz için ücretsiz ön danışmanlık ve analiz sunuyoruz.

Referanslar

Dijital ve Basılı Medya Reklamları


Dijital veya basılı medya reklam tasarımları hazırlanırken verilmek istenen mesajlar, satılmak istenen ürünler veya müşteriye bu reklam yolu ile yansıtılmak istenen öğeler net formatta hazırlanmalıdır. Bu süreçte profesyonel bir ajansla çalışmak reklam bütçeleri karşılığında alınan dönüşümlerin artmasını sağlar. Bu süreçte bütçe değiştirmeksizin satış rakamlarınız doğru stratejiler ile artacağından, harcaması yapılacak bütçe azalacak verimlilik artacaktır.
Yapılan araştırmalara göre insanların %60'ı video üzerinde yapılan reklam gösterimlerinin satın alma kararlarını olumlu yönde etkilediğini belirtiyor. Bu süreçte internette geçirilen zaman süresince satın alma kararı verirken sosyal medya davranışlarının reklamlar ile etkilendiği ortaya çıkmıştır.
Basılı outdoor reklamların bu reklamları görenler tarafından marka bilinirliğinin ve marka güveninin arttığı tespit edilmiştir. Tasarımlarda sadelik, verilmek istenen mesaj, satılmak istenen ürün ve sunum önem taşırken kullanım alanına göre maksimum görünürlük sağlanması gerekmektedir.
Dijital ve Basılı medya türleri üzerinden profesyonel reklam tasarımları yapılması ve düzenli reklamlar ile marka bilinirliği arttırılarak potansiyele ulaşım ve kitle yönetimi sağlanabilir. Bu süreçte 360 derece pazarlama yöntemlerini de profesyonel bir ajans ile iş birliği içinde götürmek düşük reklam bütçeleri ile yüksek geridönüşler sağlar.

Dijital ve Basılı Medya Reklamlarında Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Her türden dijital platformda görünür ve anlaşılır olmalıdır. Reklamların göründüğü zemin fark etmeksizin göz alıcı fakat rahatsız etmeyecek şekilde hazırlanmalıdır. Reklam ve görsel çalışmalar sektör ve markaya uygun olmalıdır. Kurgusu ve stratejisi doğru hazırlanmalıdır. Sosyal medyada markanın zedelenebileceği herhangi bir açıklık kalmamalıdır. Dijital platformlar için hazırlanan reklam görsellerinde bu gibi birçok konu kontrol edilmekte ve ardından sizinle paylaşılmaktadır.
Siz de markanız veya projeniz için tasarım ve reklam ajansı arayışında olabilirsiniz. Ücretsiz rakip analizi ve danışmanlık hizmetimizden yararlanmak ve detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Powered by WHMCompleteSolution

Sizlere Destek Olmak için Buradayız

Sistemimiz üzerinden bize ulaşın, sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.