VOZGO Bilişim Hizmetleri A.Ş. | Kadıköy / İSTANBUL

Potansiyel Müşterilerinize Ulaşın!

Uzun vadede maliyeti düşüren, potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayan, etkili ve satış başarısı yüksek pazarlama yöntemidir.

2.499,90 TL

'den Başlayan Fiyatlarla

Firma ve Projelerin
Sosyal Medya Yönetimi
Neden Önemli?

Pazarlamasını yaptığınız bir ürün veya hizmetin müşterilerinize tanıtılması ve bu süreçte rakipleriniz ile kıyaslanacak seviyede profesyonel çalışmalar sunmak hizmetinizin tercih edilen konuma gelmesini sağlar.

Benzersiz ve Size Özel

Yapılan analiz ve tasarım çalışmalarımız yalnızca size özel olarak ekibimizce hazırlanır.

Kategorisel İş Kabulü

VOZGO olarak aynı kategoride hizmet veren 2 proje/marka için çalışmayız. Sizin başarınıza ortak, siz kazandıkça mutlu oluruz.

Sosyal Medya Süreci Nasıl İşler?

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout will be distracted.

Hosting

Marka & Rakipler

Rakiplerimizi ve Markamızı tanıyarak sürece başlarız. Bu bize ilgili sektörün mevcut iş hacmini anlamamızı, rekabete yön vermemizi ve ivme kazanmamızı sağlar.

Hosting

Kurgu & Strateji

Sektörün iç durumu, pazar payı ve rakiplerin analiz sonuçları profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanır ve bu sonuçlar ile iç kurgu ve stratejiler hazırlanır.

Hosting

İçerik & Tasarım

Ekibimiz tarafından belirlenen stratejilere uygun olarak içerik editörlerimiz tarafından içerikler ve tasarım ekibimiz tarafından görseller trendlere uygun olarak hazırlanır.

Hosting

Aylık Raporlama

Hazırlanan içerikler, çizilen tasarımlar ve ulaşan iletişim talepleri, rakiplerin analizi, dönüşüm başarısı ile sizlere aylık olarak detaylı rapor hazırlar ve sunarız.

Sizlere Destek Olmak için Buradayız

Sistemimiz üzerinden bize ulaşın, sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.